Nutripa vitamíny D3 + K2 s magnésiem 60 kapslí

Kód: N269
529 Kč / ks
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Hlavní funkcí vitaminů D3 a K2 pro sportovce je podpora vstřebávání vápníku v těle. Přispívají tak ke zdraví kostí, zubů, cév a podporují celkovou imunitu. Tento doplněk stravy obsahuje vitamin D3 v lipozomální formě. Daleko lépe a rychleji se tak vstřebává. Jde kratší cestou do krevního oběhu a k potřebným buňkám se ho dostane mnohem větší množství. Nutripa vitaminy D2 + K2 je obohacen o hořčík v chelátové formě, díky které se ho vstřebá až 80 % a při vyšších dávkách tak nemá projímavé účinky. To ocení každý sportovec.
Doporučená dávka je 1 kaple po jídle.

Detailní informace

GoodyDo

Podpořte s námi vybraného, postiženého sportovce.

Detailní popis produktu

Efektivní kombinace vitamínů a minerálů. Vysoká vstřebatelnost. Nutripa vitamíny D3 + K2 jsou důležitým doplňkem, který podpoří váš imunitní systém a pozitivně se projeví i na zdravém stavu kostí, zubů a cév. Podpořte činnost svalů a cév vitamíny a minerály. Nutripa si dává záležet na zdrojích vitamínů, které jsou v těle využity v maximální míře a mají okamžitý vliv. Udržte se maximálně fit. Nutripa vitamíny D3 + K2 s magnésiem jsou ideální v období zvýšené fyzické a psychické zátěže, ale fungují jako skvělá prevence i sezónním období.

Lipozomální vitamin D3 s vysokou vstřebatelností s vitaminem K2 přispívá ke správnému vstřebávání vápníku v těle. Doplněno o hořčík v biologicky dostupné formě bisglycinátu.

Kombinace vitamínů D3 a K2, které jsou důležité pro zdraví kostí, zubů, cév a podporu imunity.

→ Vitamin K2 MK-7 All-Trans 99,7% od společnosti Kappa Bioscience

→ Vitamin D3 v lipozomální formě s vysokou vstřebatelností

→ Hořčík ve formě bisglycinátu hořečnatého

→ Pro správné využití vápníku v těle

→ Udržení zdravých kostí a zubů

→ Bez zbytečných plnidel a přídavných látek

 

Vitamin D3

→ Přispívá k normální funkci imunitního systému.

→ Přispívá k udržení normálního stavu kostí.

→ Přispívá k udržení normální činnosti svalů.

→ Přispívá k udržení normálního stavu zubů.

→ Podílí se na procesu dělení buněk.

 

Vitamin K2

→ Přispívá k normální srážlivosti krve.

→ Přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Nutripa lipozomální D3+K2 obsahuje vitamin D3 v lipozomální formě. Vitamin D3 přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi. Částice cholekalciferolu (vitamin D3) jsou uzavřeny ve dvojvrstvě částic fosfatidylcholinu (lecitinu), která působí jako ochranná vnější bariéra lipozomů. Velikost těchto částic je 230 nm a zaručují tak maximální vstřebatelnost v organismu. 

Vitamin K2 jako MK7 K2VITAL®DELTA od společnosti Kappa BioSicence. Běžné formy vitaminu K2 mají v těle poločas rozpadu 1-3 hodiny, K2 MK7 má poločas rozpadu 2-3 dny, snáze se tak dostává do kostí a stěn cév, což vede k účinnější aktivaci osteokalcinu. Pouze 90 μg až 120 μg MK ‑ 7 jednou denně splňuje denní potřebu ve srovnání s 45 000 μg MK4 třikrát denně

Bisglycinát hořečnatý je chelátovou formou hořčíku s vysokou biologickou dostupností , kde je hořčík vázán na aminokyselinu L-Glycin. Biologická dostupnost bisglycinátu hořečnatého je až 80% ( např. u oxidu hořečnatého jsou to jen 4%) a nemá nepříjemné laxativní účinky ani při zvýšených dávkách. 

 

Složení 1 kapsle:  Magnesium bisglycinát 400mg (elementární hořčík 80mg = 21%*), lipozomální vitamín D3 (cholekalciferol, slunečnicový lecitin) 1000 IU (25 μg = 500%*), Vitamin K2 jako MK-7 K2VITAL 50 μg (66%*), HPMC kapsle
*RHP(referenční hodnota příjmu)

Doplněk stravy
Balení: 60 kapslí, hmotnost obsahu 38 g ve skleněném obalu
Dávkování: Denně 1 kapsle po jídle

Vyrobeno v ČR

Distributor: Nutripa s.r.o., Zbraslavská 12, Praha 5, 159 00

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program