Nutripa hořčíkový olej a MSM ve spreji 100ml

Kód: N273
198 Kč / ks
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Nutripa hořčíkový olej je zdroj vysoce kvalitního hořčíku v kapslích. Hořčík je zde navázán v chelátové vazbě, která až o 80 % zvyšuje jeho dostupnost a vstřebatelnost. Většina přijatého hořčíku se tak vstřebá, začne plnit svou funkci v organismu a nezatíží trávicí trakt. To je pro sportovce velmi důležité.

Hořčík má mnoho funkcí v lidském těle. Pro sportovce je důležitá jeho podpora nervosvalového přenosu, zabraňuje křečím a snižuje pocit únavy. Pomáhá tak udržet sportovní výkon po co nejdelší dobu.

Sportovcům se doporučují dvě kapsle denně, jedna před tréninkem a druhá před spaním.

Detailní informace

GoodyDo

Podpořte s námi vybraného, postiženého sportovce.

Detailní popis produktu

Dokonalé vstřebání hořčíku. Úleva od křečí. Správná funkce svalů i při mimořádném výkonu. To vše vám může slíbit Nutripa hořčíkový olej a MSM ve spreji. Kdykoliv si můžete dopřát rychlé doplnění hořčíku, a hlavně přímou distribuci na žádané místo. Nutripa hořčíkový olej a MSM ve spreji je vhodný i pro masáže nebo jako přísada do koupele. Bolavé klouby, unavené svaly, bolesti hlavy, to vše odežene pár střiků oleje. Hořčík vám dodá novou energii, a dokonce umí i prohřát zatuhlé svaly.

MAGNESIOVY OLEJ + MSM obsahuje „hořčíkový olej“, stovky milionů let starou formu chloridu hořečnatého, který se nachází a těží hluboko pod povrchem ve formě zbytkové mořské vody. Ta se během milionů let přetvořila v nejbohatší a nejkoncentrovanější formu hořčíku na zemi Zechstein Magnesium Oil. Obohaceno o MSM, organickou sloučeninu síry, hojně využívané v doplňcích stravy pro klouby, vazy a šlachy.

 

Magnesiový olej + MSM - aplikujte hořčík tam, kde ho skutečně potřebujete.

Magnesiový olej + MSM obsahuje „hořčíkový olej“, stovky milionů let starou formu chloridu hořečnatého, který se nachází a těží hluboko pod povrchem ve formě zbytkové mořské vody. Ta se během milionů let přetvořila v nejbohatší a nejkoncentrovanější formu hořčíku na zemi Zechstein Magnesium Oil.

A právě koncentrovaná tekutá forma hořčíku umožňuje jeho použití ve formě masážního roztoku, jako přísady do koupelí a podobně. Tedy zevně tam, kde je ho nejvíc potřeba, na unavené svaly, bolavé klouby, u bolestí hlavy nebo na osvěžení a prohřátí ztuhlých svalů.

Kouzlo se skrývá v aplikaci hořčíku přes kůži.

Kůže je sama o sobě největší lidský orgán, za normálních okolností tvoří dokonalou nepropustnou bariéru. Hořčíkový olej se ve své koncentrované formě přes kůži dobře vstřebává bez toho, aby narušoval kožní bariéru. Ideálním místem pro aplikaci jsou pak dobře prokrvená místa nebo větší plochy svalů. Vhodná je aplikace kolem kloubů, kde se hořčík vstřebává do tkání prostou difuzí.

Magnesiový olej + MSM obsahuje „hořčíkový olej“ doplněný o antioxidant MSM (methylsufonylmethan) pro ještě vyšší komfort při aplikaci. MSM je organická forma síry, která napomáhá lepšímu vstřebávání hořčíku do tkání. Je ideálním řešením aplikace hořčíku kdekoli jak před, během nebo po zátěži.

Hořčík je nezbytným prvkem stovek biochemických reakcí, které se v těle vyskytují na konstantní bázi - přibližně 300 enzymatických reakcí. Hořčík přispívá k tvorbě energie, kardiovaskulárních funkcí a buněčné reprodukci. Silné kosti a zuby, zdravá kůže, vyvážené hormony, zdravý nervový systém a uvolněné tělo a mysl jsou v našich buňkách dosaženy dostatečným množstvím hořčíku. Stejně tak je MSM, organická sloučenina síry, silnou živinou, která přispívá k udržení zdravých kloubů, šlach, vazů a jiných pojivových tkání. Síra hraje roli jak v kolagenu, tak v keratinu, podporující zdravou pokožku, vlasy a nehty. Navíc MSM podporuje buněčnou detoxifikaci a produkci glutatidu, což přispívá k optimální podpoře zdraví a imunitního systému.

Použití a dávkování: Pro rychlé doplnění hořčíku přes kůži nastříkejte 1 dávku (6 plných vstřiků) na nohy, nebo jiné svalové partie a lehce rozetřete. Podle záteže aplikujte až 4x denně.

Přes zažívání se nevstřebá 100 % dodaného množství, navíc vyšší dávky mohou způsobit průjem, nebo jiné potíže. Aplikace přes kůži je přirozená cesta pro vstřebávání hořčíku do organizmu. Navíc můžete aplikovat na nejvíce potřebná místa, konkrétní svalové partie. Ale i na zuby a dásně pro mineralizaci zubů, potlačení zánětu dásní. 

Složení 1 dávka (800mg): Čištěná demineralizovaná voda, MgCl2 (přírodní chlorid hořečnatý) z toho hořčík 60mg (RHP 16%), MSM (methylsulfonylmethan)

*RHP referenční hodnota příjmu.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí!

 

Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 25°C.

Doplněk stravy

 

Výrobce a distributor: NUTRIPA s.r.o, Zbraslavská 11, Praha 5, ČR.

Vyrobeno v ČR

Balení Sprej: obsah 100 ml (cca 60 dávek) ve skleněném obalu

 

Originální receptura Pharm.Dr. R. Pfleger

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program