Dotazy

Je Isostar jen pro
velké sportovce?

Vůbec ne, je pro každého, kdo potřebuje doplnit hydrataci a energii při jakékoli fyzicky náročnější činnosti, třeba při sekání dříví, běhání kolem domácnosti a dětí (to je náročnější než leckterý sport) nebo když máte prostě náročný den, kdy se honíte z jedné schůzky na druhou a nestíháte ani jíst a pít. Isostar je pro každého, kdo je nějak aktivní. 

Jak se liší
nápoj Isostar
od energy drinků?

Isostar hydratuje organismus prostřednictvím obsažených minerálů a energie ve formě uhlohydrátů. Energy drinky naopak prohlubují dehydrataci, protože obsahují vysoké množství kofeinu a tím by ohrozily nejen zdraví sportovce, ale i výsledek antidopingových testů. Energy drinky jsou pro sport naprosto nevhodné.

Kde se dají
produkty koupit?

Na našem e-shopu, kde je největší výběr produktů za výhodnější ceny, dále pak v sítích prodejen Sportisimo, Intersport, Hervis. Nejprodávanější produkty jsou také dostupné v hyperpermarketech Globus, na čerpacích stanicích, v regionálních sportovních obchodech, lékárnách atd.

Jak uplatnit
slevu na studentské
karty ISIC?

Slevu pro držitele ISIC nebo ITIC karet uplatňujeme zvlášť, po zadání kódu ISIC karty (14-ti místný kód pod fotografií) do poznámky k objednávce. Jedná se o 3.krok v objednávce -> do pole s poznámkou uvedete číslo ISIC karty. V případě, že budete chtít platit převodem, tak Vám zašleme fakturu se všemi potřebnými údaji a započítanou slevou. Po započtení částky na náš účet předáváme objednávku k expedici. V případě platby na dobírku, Vám dobírkovou částku ponížíme o ISIC slevu. V případě využití slevy ISIC v tuto chvíli bohužel není možné platit online platebními metodami. Zde se sleva automaticky nepropíše, prosíme tedy tyto varianty plateb v objednávce nevybírejte. Sleva nelze uplatnit na akční sety a již zlevněné zboží, stejně tak nelze kombinovat se slevovými kupony.

Affiliate program