Dotazy

Je Isostar jen pro
velké sportovce?

Vůbec ne, je pro každého, kdo potřebuje doplnit hydrataci a energii při jakékoli fyzicky náročnější činnosti, třeba při sekání dříví, běhání kolem domácnosti a dětí (to je náročnější než leckterý sport) nebo když máte prostě náročný den, kdy se honíte z jedné schůzky na druhou a nestíháte ani jíst a pít. Isostar je pro každého, kdo je nějak aktivní. 

Jak se liší
nápoj Isostar
od energy drinků?

Isostar hydratuje organismus prostřednictvím obsažených minerálů a energie ve formě uhlohydrátů. Energy drinky naopak prohlubují dehydrataci, protože obsahují vysoké množství kofeinu a tím by ohrozily nejen zdraví sportovce, ale i výsledek antidopingových testů. Energy drinky jsou pro sport naprosto nevhodné.

Kde se dají
produkty koupit?

Na našem e-shopu, kde je největší výběr produktů za výhodnější ceny, dále pak v sítích prodejen Sportisimo, Intersport, Hervis. Nejprodávanější produkty jsou také dostupné v hyperpermarketech Globus, na čerpacích stanicích, v regionálních sportovních obchodech, lékárnách atd.

Jak uplatnit
slevu na studentské
karty ISIC?

Slevu pro držitele ISIC nebo ITIC karet uplatňujeme zvlášť, po zadání kódu ISIC karty (14-ti místný kód pod fotografií) do poznámky k objednávce. Jedná se o 3.krok v objednávce -> do pole s poznámkou uvedete číslo ISIC karty. V případě, že budete chtít platit převodem, tak Vám zašleme fakturu se všemi potřebnými údaji a započítanou slevou. Po započtení částky na náš účet předáváme objednávku k expedici. V případě platby na dobírku, Vám dobírkovou částku ponížíme o ISIC slevu. V případě využití slevy ISIC v tuto chvíli bohužel není možné platit online platebními metodami. Zde se sleva automaticky nepropíše, prosíme tedy tyto varianty plateb v objednávce nevybírejte. Sleva nelze uplatnit na akční sety a již zlevněné zboží, stejně tak nelze kombinovat se slevovými kupony.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení