Isostar HOKEJOVÁ ŠPICE ČERNÁ

Kód: N237
45 Kč / ks
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Každý používaný bidon dostavá pěkně zabrat. Zvlášť když trénujete pravidelně a několikrát denně. Nejvíc zatěžovanou částí jsou právě pítka. Isostar si je toho velmi dobře vědom a proto nabízí možnost koupit si jen hokejovou špici na bidon. Při jakémkoliv opotřebení či zničení stačí špici pouze vyměnit za novou a můžete bidon používat dále. Nic vás už v tréninku a v cestě za vysněným výkonem nezastaví.

Kód zboží: N237
Barva: Černá
Lze mýt v myčce

Detailní informace

GoodyDo

Podpořte s námi vybraného, postiženého sportovce.

Detailní popis produktu

Isostar hokejový náústek

Praktický doplněk pro aktivní sportovce. Dopřejte si rychlé osvěžení při tréninku i náročném zápase. I při nošené helmě nebo ochranné masce se můžete pohodlně napít. Stačí váš oblíbený sportovní bidon vybavit speciálně upravenou špicí. Hokejová špice prodlouží víčko láhve. Můžete snadno regulovat průtok tekutiny, láhev otevírat i zavírat. Materiál hokejové špice odpovídá přísným evropským normám, neobsahuje těžké kovy ani PAA. Hokejová špice je vhodná pro pití isotonických i nesycených sladkých nápojů, vody i čaje.

Hokejový náústek sloužící k prodloužení víčka láhve. Kdykoliv snímatelný, pomocí něho lze Isostar láhev i otvírat a zavírat a regulovat průtok tekutiny z láhve ven.

Určeno k pití nealkoholických nápojů za běžných podmínek.

Použitý materiál: Vysoce kvalitní pryž TPE splňující nejpřísnější evropské normy pro styk s potravinami. Neobsahuje žádné závadné substance, jako těžké kovy, či PAA.

Migrace látek do nápoje odpovídá předpisům EU. Materiál pravidelně testován na zdravotní bezpečnost.

Návod na použití: Nasaďte náústek na uzávěr víčka láhve Isostar, poté pohybem nahoru a dolů regulujete průchodnost uzávěru. Materiál je určen i pro styk s isotonickými nápoji, nesycenými sladkými nápoji, vodou a čajem. Není vhodný pro styk s alkoholickými nápoji.

Nepoužívejte na jiné typy láhví než Isostar.

Vyrobeno ve Švýcarsku.

Uváděno na trh a distribuováno jménem Nutrition & Santé S.A.S., Revel, Francie

Prodávající v ČR: Esatrade s.r.o., Türkova 2319/5b, 149 00  Praha 4

.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program