Nutripa magnesium 180mg BISGLYCINATE 90 kapslí

Kód: N311
509 Kč / ks
Skladem (10 ks)

Nutripa Magnesium je doplněk stravy obsahující hořčík v jeho nejlépe vstřebatelné formě pro organismus. Je navázán v chelátové vazbě, jeho dostupnost se tak zvyšuje až o 80 %. Hořčík je pro sportovce velmi důležitým minerálem. Zapojuje se do nervosvalového přenosu, snižuje únavu a vyčerpání a pomáhá zabraňovat a předcházet svalovým křečím.

Balení obsahuje 100 kapslí. Při náročném tréninkovém zatížení se doporučuje přijímat hořčík pravidelně.

Nutripa magnesium jsou vegetariánské kapsle, neobsahující zbytečná plnidla a pomocné látky. Nutripa je česká firma, původ hořčíku jsou Spojené státy americké.

Detailní informace

GoodyDo

Podpořte s námi vybraného, postiženého sportovce.

Detailní popis produktu

Menší únava. Lepší činnost svalů i nervové soustavy. Nutripa Magnesium je ideální doplněk všech sportovců. Výhradně kvalitní a biologicky dostupná forma hořčíku společně s vitamínem B6 vám pomůže účinně odbourat řadu nepříjemných projevů, jako jsou svalové křeče nebo vznik brzké únavy. Zbavte se vyčerpání, prodlužte výkon při sportu, podpořte správnou funkci energetického metabolismu. Hořčík a vitamíny skupiny B zlepší i hodnoty krevního tlaku, mohou pozitivně působit proti úzkosti a slabosti.  Nutripa Magnesium je esencí vitality, přípravek je svým složením vhodný i pro vegetariány, neobsahuje ani žádné pomocné látky a plnidla.

Nutripa Magnesium bisglycinate - Svěží hlava obsahuje pouze kvalitní biologicky dostupnou formu hořčíku - bisglycinát hořečnatý a vitamin B6 ve formě P-5-P. To celé v rostlinné kapslí. 1 kapsle obsahuje 180 mg elementárního hořčíku. Vhodné pro vegany a vegetariány.

Nutripa Magnesium bisglycinate - Svěží hlava obsahuje pouze kvalitní biologicky dostupnou formu hořčíku - bisglycinát hořečnatý a vitamin B6 ve formě P-5-P. To celé v rostlinné kapslí. Vhodné pro vegany a vegetariány. Žádné pomocné látky a plnidla.

Hořčík je základní minerál a je druhým nejčastějším elektrolytem v těle. Nedostatek hořčíku je ve stravě běžný a tento nedostatek byl spojen s řadou nepříznivých účinků na zdraví, včetně slabosti, křečí, úzkosti a vysokého krevního tlaku.​

Hořčík přispívá:

→ snížení míry únavy a vyčerpání

→ správné činnosti nervové soustavy

→ správné činnosti svalů

→ udržení správného stavu zubů a kostí

 → energetickému metabolismu

Nutripa Magnesium Bisglycinate - vegetariánské kapsle bez zbytečných plnidel a pomocných látek. S vitaminem B6 v biologicky dostupné variantě P-5-P (pyridoxal-5-fosfát)

Doporučená denní dávka elementárního magnesia u mužů se pohybuje v rozmezí 400-420 mg a u žen 320-360 mg. 
 
Bisglycinát hořečnatý je chelátovou formou hořčíku s vysokou biologickou dostupností , kde je hořčík vázán na aminokyselinu L-Glycin. Biologická dostupnost bisglycinátu hořečnatého je až 80% ( např. u oxidu hořečnatého jsou to jen 4%) a nemá nepříjemné laxativní účinky ani při zvýšených dávkách. 
 
• Sloučenina bisglycinát hořečnatý se také nazývá glycinát hořečnatý, ale protože má připojené dvě molekuly glycinu, je přesněji nazýván „bisglycinát“ (bis = dva). Bisglycinátová forma má lepší absorpci z důvodu zvýšené rozpustnosti.
• Snížený projímavý účinek ve srovnání s jinými variantami hořčíku, protože bisglycinátová forma je pravý chelát, který zcela obklopuje hořčík. 
• Glycin je neurotransmiter, který podporuje relaxaci a redukci stresu v těle - díky čemuž je bisglycinát hořečnatý dobrou volbou pro doplnění před spaním na podporu klidného spánku. 
Nutripa bisglycinát obsahuje kvalitní bisglycinát hořečnatý původem z USA
 
Obsah 1 kapsle: Magnesium bisglycinát 820mg (elementární hořčík 180mg, 48% RHP *), Vitamín B6 (Pyridoxal-5-Phosphat 1,4mg, 100% RHP*) kapsle HPMC
(*RHP=referenční hodnota příjmu)
 
Dávkování: 1 - 2 kapsle denně. Nejlépe včer před spaním. Sportovci - jednu kapsli po tréninku a druhou večer před spaním.
 

Obsah balení: 100 vegetariánských kapslí (93 g) ve skleněném obalu

Doplněk stravy

Distributor: Nutripa s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program