KLOUBNÍ VÝŽIVA ASTACOL 60 kapslí od značky Nutripa

Kód: MLB20
449 Kč / ks
Skladem (> 10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ASTACOL kloubní výživa nové generace s vysokou dávkou chondroitinu a nejsilnějším antioxidantem astaxanthinem.

Charakteristika

  • ASTACOL je kloubní výživa nové generace sestavená PharmDr. Pflegerem na základě jeho dlouhodobých zkušeností s použitím látek, které pomáhají pohybovému aparátu. Vysoká dávka chondroitinu, kyselina karnosolová z rozmarýnu lékařského a Astaxanthin pro unavené klouby.
  • Chondroitin - jsou „velké“ makromolekuly. Proto jejich podávání vede k velmi pozvolnému účinku. Spíše je vhodné hovořit o formě „modifikujícího“ průběh. Proto jim říkáme Chondroprotektiva. Účinnost těchto látek vychází z jejich struktury a vlastností. Nejde tedy jenom o pouhé dodání chybějících stavebních látek, ale především o tvorbu informační kaskády vedoucí k nové žádoucí syntéze těchto stavebních látek v poškozené tkáni. Charakteristická je jejich vlastnost tropismu, kdy se podávané látky aktivně vychytávají v poškozené tkáni. U složitějších organismů je opotřebení pojivových tkání vždy doprovázeno tvorbou zánětu. Ten urychluje celý proces celkového degradace matrixu, např. chrupavek a pojivových tkání. Proto má podávání chondroprotektiv omezenou účinnost a je vhodná kombinace s dalšími látkami omezující zánět. 
  • Astaxanthin -  superpotravina, silný přírodní antioxidant ze sladkovodních řas a mořských korýšů. Působí současně jak vně, tak uvnitř buňky. Má vysokou antioxidační kapacitu ( až 6 000x silnější než vitamín C) a dokáže tak neutralizovat velké množství volných radikálů.
  • Rozmarýn lékařský - obsahuje celou řadu důležitých látek terpenického charakteru, flavonoidy a fenolové kyseliny. Dobře zdokumentované jsou její protizánětlivé, antimikrobiální a anti-tumorózní účinky. Podávání specifických extraktů z rozmarýnu bohatých na terpeny vedlo k potlačení zánětu kloubních, pojivových a chrupavčitých tkání nebo bolestí svalů.
  • Vitamin C - Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
  • BioPerine® je patentovaný extrakt získaný z černého pepře (Piper nigrum) standardizovaného minimálně na 95% Piperinu. Je používán jako prostředek zvyšující biologickou dostupnost. Může být podáván současně s různými živinami, aby se zvýšila jejich biologická dostupnost jak u lidí, tak u zvířat. Obecně bylo zjištěno, že BioPerine® zvyšuje absorpci živin alespoň o 30%.
  • 1 balení 60 kapslí (42g)

Složení

Chondroitin sulfát 300 mg, extrakt rozmarýnu lékařského (Rosmarinus officinalis 20% karnosolové kyseliny) 160 mg, vitamin C 40 mg (RHP 50%), Astaxanthin 4 mg (Haematococcus pluvialis 5% algae), výtažek černého pepře (10:1) 2 mg.

RHP – Referenční hodnota příjmu

Dávkování

  • Kapsle se užívají denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody
  • Optimální doba užívání jsou 2 až 3 měsíce
  • Užívejte 1 kapsli ráno a večer. Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí!

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.

Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.

Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 25°C

Vyrobeno v České republice

Distributor: NUTRIPA s.r.o., Zbraslavská 12/11, Praha 5

ASTACOL je originální receptura Pharm Dr. R. Pgflegera

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní - doplňky stravy
pkLength: do 10 km, do 20 km, do 40 km, do 2h, do 3h, do 4h
pkSports: Běh, Cyklistika, Plavání, Bruslení, Turistika, Raketové a míčové sporty, Lyžování, Fitness, Ostatní
pkTiming: před

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: