KLOUBNÍ VÝŽIVA ASTACOL 60 kapslí

Kód: MLB20
Novinka
449 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ASTACOL kloubní výživa nové generace s vysokou dávkou chondroitinu pro unavené klouby a s použitím látek, které pomáhají pohybovému aparátu.

Charakteristika:

 • ASTACOL je kloubní výživa nové generace sestavená PharmDr. Pflegerem na základě jeho dlouhodobých zkušeností s použitím látek, které pomáhají pohybovému aparátu. Vysoká dávka chondroitinu, kyselina karnosolová z rozmarýnu lékařského a Astaxanthin pro unavené klouby.

  Chondroitin -  jsou „velké“ makromolekuly. Proto jejich podávání vede k velmi pozvolnému účinku. Spíše je vhodné hovořit o formě „modifikujícího“ průběh. Proto jim říkáme Chondroprotektiva. Účinnost těchto látek vychází z jejich struktury a vlastností. Nejde tedy jenom o pouhé dodání chybějících stavebních látek, ale především o tvorbu informační kaskády vedoucí k nové žádoucí syntéze těchto stavebních látek v poškozené tkáni. Charakteristická je jejich vlastnost tropismu, kdy se podávané látky aktivně vychytávají v poškozené tkáni. U složitějších organismů je opotřebení pojivových tkání vždy doprovázeno tvorbou zánětu. Ten urychluje celý proces celkového degradace matrixu, např. chrupavek a pojivových tkání. Proto má podávání chondroprotektiv omezenou účinnost a je vhodná kombinace s dalšími látkami omezující zánět. Ale to až v další části článku.

  Rozmarýn lékařský - obsahuje celou řadu důležitých látek terpenického charakteru, flavonoidy a fenolové kyseliny. Dobře zdokumentované jsou její protizánětlivé, antimikrobiální a anti-tumorózní účinky. Podávání specifických extraktů z rozmarýnu bohatých na terpeny vedlo k potlačení zánětu kloubních, pojivových a chrupavčitých tkání nebo bolestí svalů. 

  Astaxanthin - je silný přírodní antioxidant ze sladkovodních řas a mořských korýšů. Působí současně jak vně, tak uvnitř buňky. Má vysokou antioxidační kapacitu a dokáže tak neutralizovat velké množství volných radikálů.

  Vitamin C - Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek

  BioPerine® je patentovaný extrakt získaný z černého pepře (Piper nigrum) standardizovaného minimálně na 95% Piperinu. Je používán jako prostředek zvyšující biologickou dostupnost. Může být podáván současně s různými živinami, aby se zvýšila jejich biologická dostupnost jak u lidí, tak u zvířat. Obecně bylo zjištěno, že BioPerine® zvyšuje absorpci živin alespoň o 30%.

 • 1 balení 60 kapslí (42g)

 Složení:

Chondroitin sulfát 300 mg, extrakt rozmarýnu lékařského (Rosmarinus officinalis 20% karnosolové kyseliny) 160 mg, vitamin C 40 mg (RHP 50%), Astaxanthin 2 mg (Haematococcus pluvialis 5% algae), výtažek černého pepře (10:1) 2 mg.

RHP – Referenční hodnota příjmu

 Dávkování:

 • Kapsle se užívají denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody
 • Optimální doba užívání jsou 2 až 3 měsíce
 • Užívejte 1 kapsli ráno a večer. Nepřekračujte doporučené denní dávkování

 

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí!

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.

Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.

Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 25°C

 

Vyrobeno v České republice

Distributor: NUTRIPA s.r.o., Zbraslavská 12/11, Praha 5

ASTACOL je originální receptura Pharm Dr. R. Pgflegera

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: