HOŘČÍKOVÝ SPREJ MAGNODREN 50ml

Kód: N226
129 Kč –10 %
Isostar Letáček Banner
129 Kč –10 % 116 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčíkový sprej proti křečím a únavě svalů, který se aplikuje přímo na kůži a tím zvyšuje efektivitu. Vhodné použití i pro výplach úst.

Magnodren obsahuje „hořčíkový olej“ doplněný o antioxidant MSM (methylsufonylmethan) pro ještě vyšší komfort při aplikaci. MSM je organická forma síry, která napomáhá lepšímu vstřebávání hořčíku do tkání. Je ideálním řešením aplikace hořčíku kdekoli jak před, během nebo po zátěži.

Hořčík je nezbytným prvkem stovek biochemických reakcí, které se v těle vyskytují na konstantní bázi - přibližně 300 enzymatických reakcí. Hořčík přispívá k tvorbě energie, kardiovaskulárních funkcí a buněčné reprodukci. Silné kosti a zuby, zdravá kůže, vyvážené hormony, zdravý nervový systém a uvolněné tělo a mysl jsou v našich buňkách dosaženy dostatečným množstvím hořčíku. Stejně tak je MSM, organická sloučenina síry, silnou živinou, která přispívá k udržení zdravých kloubů, šlach, vazů a jiných pojivových tkání. Síra hraje roli jak v kolagenu, tak v keratinu, podporující zdravou pokožku, vlasy a nehty. Navíc MSM podporuje buněčnou detoxifikaci a produkci glutatidu, což přispívá k optimální podpoře zdraví a imunitního systému.

Použití a dávkování

Pro rychlé doplnění hořčíku přes kůži nastříkejte 1 dávku (6 plných vstřiků) na nohy, nebo jiné svalové partie a lehce rozetřete. Podle zátěže aplikujte až 4x denně.

Přes zažívání se nevstřebá 100 % dodaného množství. Aplikace přes kůži je přirozená cesta pro vstřebávání hořčíku do organizmu. Navíc můžete aplikovat na nejvíce potřebná místa, konkrétní svalové partie. Ale i na zuby a dásně pro mineralizaci zubů, potlačení zánětu dásní.

Složení 1 dávka (800mg)

Čištěná demineralizovaná voda, MgCl2 (přírodní chlorid hořečnatý) z toho hořčík 60mg (RHP 16%), MSM (methylsulfonylmethan)

*RHP referenční hodnota příjmu.

Upozornění

  • Ukládejte mimo dosah dětí!
  • Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 25°C.

Vyrobeno v České Republice.

Prodávající v ČR: Esatrade s.r.o., V olšinách 75, 100 00 Praha 10

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
pkLength: do 5 km, do 10 km, do 20 km, do 40 km, do 1h, do 2h, do 3h, do 4h
pkSports: Běh, Cyklistika, Plavání, Bruslení, Turistika, Raketové a míčové sporty, Lyžování, Fitness, Ostatní
pkTiming: před, během, po

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: