Isostar SET MARATON

Kód: SET MARATON
Neohodnoceno
Značka: Isostar
1 123 Kč –20 %
Rogaininga komplekts 6h distancei
1 123 Kč –20 % 898 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SET MARATON 

 

Set obsahuje:
 
1x Bicarbonates 10x7,1g - prevence křečí, alespoň 5 dní před závodem 1 sáček denně rozmíchat ve vodě/iontovém nápoji 
1x Prášek Malto Carbo Loading 450g - doplnění sacharidů a glykogenových zásob pro náročný závod po dobu 3 dnů před závodem 3 sáčky denně rozmíchat ve vodě (1 sáček na 250ml/500ml vody). Nezatěžuje organismus. 3 sáčky se rovnají porci 450g těstovin.
1x Tyčinka Sport Energy Multifruit 40g  -  zdroj energie před závodem
1X PET FAST HYDRATATION Citron 500ml  - isotonický iontový nápoj  vypít 1hodinu před závodem 
1x ENERGY SHOT COFFEIN 60ml - zdroj okamžité energie s obsahem kofeinu pro posílení koncentrace 15 minut před startem 
1x Prášek Endurance+ Pomeranč 790g  - isotonický nápoj  3 dny před závodem k optimalizaci hydratace organismu naředit 7 odměrek do 500ml vody, v den závodu užívat  po každých 5km
1x Actifood gel Jablko 90g  -  zdroj energie s ovocem . Polovinu gelu vzít na 10km a polovinu na 15km
1x Tyčinka Endurance+ Ovoce 40g - zdroj jednoduchých cukrů (29g / tyčince). Polovinu tyčinky na 21  a polovinu na 25km.
5x Energy booster Brusinka 100g - energetický shot s nízkým obsahem cukrů 13g/gel s 5 vitamíny. Vzít na 35km 1 tubu.
1x PET FAST HYDRATATION Grapefruit 500ml  - isotonický nápoj pro doplnění minerálů a vitamínů vypít po závodě
1x Tyčinka RELOAD 40g  Čokoláda - po doražení do cíle tyčinka bohatá na proteiny a 6 vitamínů potřebných pro rychlejší regeneraci organismu.
 
 
 

Všechny potřebné údaje o předmětných výrobcích jsou uvedeny na těchto webových stránkách u jednotlivých výrobků a po dodání na jejich obalech. 

Před sportovní aktivitou - během sportovní aktivity - po sportovní aktivitě

1h before2h during1h after

Běh na dlouhé tratě

Při běhu dochází s každým došlapem k otřesům, které mohou způsobovat bolesti břicha, zažívací a trávicí obtíže. Správná výživa tu hraje velmi podstatnou roli. Množství energie, které je potřebné přijmout se odvíjí také od délky a náročnosti závodu. Pro podání co nejlepšího výkonu je nezbytné se na správné stravování důkladně zaměřit a vše si nejlépe už v tréninku vyzkoušet.

MARATON

PŘED ZÁVODEM

Důležitou roli hraje poslední velké jídlo před závodem. Mělo by být složené zejména ze sacharidů aby dostatečně zásobilo organismus pro nadcházející výkon. Jeho konzumace by měla být alespoň 2 - 4 hodiny před startem. Před samotným závodem jsou pak vhodné Isostar Energy Gely či  Isostar Energy Shot. Neopomenutelná je také dostatečná a pravidelná hydratace pomocí iontových nápojů Isostar.

BĚHEM ZÁVODU

V průběhu závodu je nejdůležitější hlavně příjem tekutin, jeho pravidelnost a příjem v malých dávkách. Iontové nápoje dodají i určité množství energie a urychlí hydrataci. Při dlouhotrvajících závodech je nutné přijímat energetické zdroje, aby nedošlo k celkovému vyčerpání organismus. Své místo zde mají Isostar Energy Gely, Energy Tyčinky a Energy Shoty. Výbornou alternativou je slaná řada, gel Isostar Endurance+, který dodá energii bez nutnosti sladké příchutě.

PO ZÁVODU

Po skončení závodu doplňte tekutiny pomocí iontového nápoje. Pro urychlení regenerace a doplnění zásob glykogenu konzumujte tyčinku Isostar High protein 25 nebo Isostar After Reloated drink. Důležité je nejprve doplnit zásoby vyčerpaného glykogenu a poté proteiny (s větším časovým odstupem).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: