Isostar SET MARATON

Neohodnoceno
Značka: Isostar
780 Kč –23 %
Rogaininga komplekts 6h distancei
780 Kč –23 % 599 Kč / ks
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kód zboží:  SET MARATON
Složení:  v detailu zboží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isostar  SET MARATON

 

Set obsahuje:
1x Prášek Endurance+ Pomeranč 790g
1x Ovocné želé s kofeinem Jahoda 100g
2x Actifood gel (Jablko, Exotic)  90g
1x Energetický shot s kofeinem 60ml
1x Tyčinka Endurance+ ovocná 40g
1x Tyčinka proteinová jahoda 35g
1x Sprej MAGNODREN proti křečím 60ml
 
 
 

Všechny potřebné údaje o předmětných výrobcích jsou uvedeny na těchto webových stránkách u jednotlivých výrobků a po dodání na jejich obalech. 

Před sportovní aktivitou - během sportovní aktivity - po sportovní aktivitě

1h before2h during1h after

Běh na dlouhé tratě

Při běhu dochází s každým došlapem k otřesům, které mohou způsobovat bolesti břicha, zažívací a trávicí obtíže. Správná výživa tu hraje velmi podstatnou roli. Množství energie, které je potřebné přijmout se odvíjí také od délky a náročnosti závodu. Pro podání co nejlepšího výkonu je nezbytné se na správné stravování důkladně zaměřit a vše si nejlépe už v tréninku vyzkoušet.

MARATON

PŘED ZÁVODEM

Důležitou roli hraje poslední velké jídlo před závodem. Mělo by být složené zejména ze sacharidů aby dostatečně zásobilo organismus pro nadcházející výkon. Jeho konzumace by měla být alespoň 2 - 4 hodiny před startem. Před samotným závodem jsou pak vhodné Isostar Energy Gely či  Isostar Energy Shot. Neopomenutelná je také dostatečná a pravidelná hydratace pomocí iontových nápojů Isostar.

BĚHEM ZÁVODU

V průběhu závodu je nejdůležitější hlavně příjem tekutin, jeho pravidelnost a příjem v malých dávkách. Iontové nápoje dodají i určité množství energie a urychlí hydrataci. Při dlouhotrvajících závodech je nutné přijímat energetické zdroje, aby nedošlo k celkovému vyčerpání organismus. Své místo zde mají Isostar Energy Gely, Energy Tyčinky a Energy Shoty. Výbornou alternativou je slaná řada, gel Isostar Endurance+, který dodá energii bez nutnosti sladké příchutě.

PO ZÁVODU

Po skončení závodu doplňte tekutiny pomocí iontového nápoje. Pro urychlení regenerace a doplnění zásob glykogenu konzumujte tyčinku Isostar High protein 25 nebo Isostar After Reloated drink. Důležité je nejprve doplnit zásoby vyčerpaného glykogenu a poté proteiny (s větším časovým odstupem).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: