Isostar SET MARATON + šátek BUFF ZDARMA

Neohodnoceno
Výrobce: Isostar
1 092 Kč
Skladem (> 5 ks)

Kód zboží:  SET MARATON
Složení:  v detailu zboží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isostar Maraton Set + šátek Buff za 350 Kč zdarma 

 

Set obsahuje:
1x bikarbonáty 86g, 
1x malto carbo loading 400g, 
1x energy shot s kofeinem 60ml, 
1x prášek Endurance+ pomeranč 790g, 
4x tyčinka High energy antioxydant brusinka 40g, 
2x gel Actifood (jablko, exotické ovoce) 90g, 
2x gel kofein (třešeň, jahoda-banán) 35g

 

Všechny potřebné údaje o předmětných výrobcích jsou uvedeny na těchto webových stránkách u jednotlivých výrobků a po dodání na jejich obalech. 

Před sportovní aktivitou - během sportovní aktivity - po sportovní aktivitě

1h before2h during1h after

Běh na dlouhé tratě

Při běhu dochází s každým došlapem k otřesům, které mohou způsobovat bolesti břicha, zažívací a trávicí obtíže. Správná výživa tu hraje velmi podstatnou roli. Množství energie, které je potřebné přijmout se odvíjí také od délky a náročnosti závodu. Pro podání co nejlepšího výkonu je nezbytné se na správné stravování důkladně zaměřit a vše si nejlépe už v tréninku vyzkoušet.

MARATON

PŘED ZÁVODEM

Důležitou roli hraje poslední velké jídlo před závodem. Mělo by být složené zejména ze sacharidů aby dostatečně zásobilo organismus pro nadcházející výkon. Jeho konzumace by měla být alespoň 2 - 4 hodiny před startem. Před samotným závodem jsou pak vhodné Isostar Energy Gely či  Isostar Energy Shot. Neopomenutelná je také dostatečná a pravidelná hydratace pomocí iontových nápojů Isostar.

BĚHEM ZÁVODU

V průběhu závodu je nejdůležitější hlavně příjem tekutin, jeho pravidelnost a příjem v malých dávkách. Iontové nápoje dodají i určité množství energie a urychlí hydrataci. Při dlouhotrvajících závodech je nutné přijímat energetické zdroje, aby nedošlo k celkovému vyčerpání organismus. Své místo zde mají Isostar Energy Gely, Energy Tyčinky a Energy Shoty. Výbornou alternativou je slaná řada, gel Isostar Endurance+, který dodá energii bez nutnosti sladké příchutě.

PO ZÁVODU

Po skončení závodu doplňte tekutiny pomocí iontového nápoje. Pro urychlení regenerace a doplnění zásob glykogenu konzumujte tyčinku Isostar High protein 25 nebo Isostar After Reloated drink. Důležité je nejprve doplnit zásoby vyčerpaného glykogenu a poté proteiny (s větším časovým odstupem).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: